Hledáme posilu do týmu! Více info ZDE

Sliby

2. ledna 2018 v 10:52 | Tým Spoilery - Time Lady |  Téma týdne na blog.cz
Nové téma týdne, takže se opět zamyslím na tématem a budu se snažit., se ho i držet....i když moc nevěřím tomu, že se mi to povede. Když se řekne "slib" tak mě naapdá, až moc věcí. Je začátek roku, takže sou tu samozřejmě různá předsevzetí ale už jsem dávno vzdal. Proč mám vymýšlet něco, co stejně nikdy nedodržím. Sice jsem začal držet dietu ale tu jsem nechal na 1.1. díky Vánocům. Špatně se drží dieta, když je okolo vás halda cukrový a podobných, strašně zdravých a dietních, věcí. Zkuste si to i odmítat, když v tom polovina rodiny vidí smysl Vánoc.
Po dlouhém době jsem slavil Vánoce s rodiči, prootže tu byl rozchod s mou drahou, druhou polovičkou a následná kapitulace. Tím se dostáváme i k dalšímu druhu slibů a tím sou sliby "partnerské". S heslem "slibem nezarmoutíš" si páry slibují lásku, věrnost až do smrti, to že spolu budou v dobrém i ve zlém, aby to nakonec slavnostně vzali zpátky a za pár let šli od sebe. Úplně nejlepší je, když sou v tom i děti a ještě se stihne svatba. To aby to rozdělování trvalo déle. Potom se soudí o děti, ona je taky nechce.
Naštěstí to nebyl můj případ, nebot jsem nestihl ani děti, ani svatbu.
Potom si člověk, sám sobě, slibuje jak bude příště opatrnější, méně naivní a jak konečně najde toho správného člověka k sobě. Aby jsem článek nekončil pesimisticky, sou i páry co spolu vydrží, až do msrti. Já si slibuji, že ještě najdu tu pravou osobu a zařadím se mezi ně.
Jak to máte vy s novoročními předsevzetími? Nebo se sliby, at už v jakékoliv podobě?
Hlasujte v anketě na konci článku, jde o budoucnost blogu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste šestou sérii?

ANO 66.7% (6)
NE 33.3% (3)

Komentáře

1 Aurora Borealis Aurora Borealis | Web | 5. ledna 2018 v 15:56 | Reagovat

sliby chyby

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama