Hledáme posilu do týmu! Více info ZDE

Březen 2016

17. Kuřátko a River Song

28. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
Hay Lin přecházela po své cele. Myslela na Hitlera a na to, jak se dostat ven. Bohužel její vězení bylo až příliš dokonalé. Musí dát River Song nějakou zprávu. Hitler něco plánoval, chtěl něco oživit. Sice nevěděla co, ale rozhodně tím nesledoval nic dobrého. Najednou se ozvaly něčí kroky. Hay Lin se postavila těsně vedle dveří a čekala.

**

16. Pozor na zajíčky!

27. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
Hay Lin opatrně hleděla na tajemný a podle ní i velmi nebezpečný lidský vynález. Jak se postaví tak velké výzvě? Její život se táhl přes staletí, ale nikdy se ještě nemusela postavit, takovému protivníkovi. Pomalu se otočila a podívala se na Missy, která za ní netrpělivě podupávala a rozhodně jí tím neuklidnila.
Hay Lin se místo toho tedy otočila na River Song a řekla jen: "Sakra, jak mám tu kachnu tedy upéct?"
Missy si odfrkla a podívala se na troubu před sebou. "Prostě jí tam dej a rychle."
Dívka s růžovými vlasy se na ní udiveně podívala. "To není tak lehké!"
Missy zakroutila hlavou a podívala se na River. "Ty už jsi kachnu viděla?" River jen přikývla a tak její společnice pokračovala: "Bylo to v ZOO, cirkuse nebo jinde?"


15. Vlk v rouše beránčím

20. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
Rose tiše prochází chodbou a naslouchá hlučným krokům. Někdo prochází budovou a ani se nesnaží o plížení. Všude se rozléhá klapání dámských bot na vysokém podpatku. Rose si nervózně uhladí světlé vlasy a znovu se zaposlouchá. Udělá několik kroků a připraví si pistoli. Znovu se snaží zaslechnout kroky, ale najednou zjistí, že zmizely. Podívá se do chodby za rohem. Ozve se zvláštní strojový zvuk. Najednou jí na krku přistane ostrá čepel a do nosu jí udeří nějaká silná vůně.
"Co tu hledáš, princezno?" zazní jí do ucha posměšný hlas.
"Hledám River Song," zašeptá Rose a snaží se ignorovat nůž, který se jí blíží k hrdlu.
"Tak to jsme už dvě," ozve se hlas za jejími zády. Potom jí na ramena dopadnou dvě ruce a obrátí ji o 180 stupňů. Rose pohlédne na ženu ve fialových šatech, s vlasy vyčesanými do drdolu. Spíše než bojovnici ve vesmíru připomíná chůvu z pohádek.

14. Ještěři v ohrožení

13. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
Missy rychle proběhne zdánlivě prázdnou chodbou. Po několika krocích se ohlédne a vidí kostru člověka, která se k ní pomalu blíží. Kolem bledých kostí se míhal bezpočet nějakého hmyzu. Missy popadne stroj podobný vysílačce a namíří ho na podivné stvoření. Kosti se rozpadnou, ale černý roj pokračuje dál. Missy pohlédne na malou obrazovku, kde se objeví dvě slova: Vashta Nerada. Rychle se rozběhne chodbou, až najde, co hledala. Napůl rozbitý manipulátor časového víru. Rychle zmáčkne několik tlačítek, ale nic se nestane. Roj je už téměř u ní, kdy jí oslní modré světlo.
Missy rychle zamrká a spatří před sebou červenou budku. Vedle ní mizí ta samá budka, jen modrá. To nejpodivnější věc ale je, že jí v tlamě drží obrovský pravěký ještěr. Missy jen zavrtí hlavou a zaklepe na dveře červené budky.

**

13. Smrt ve zlatě

6. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
River hledí na ovládací konzoli, i když jí téměř nevnímá. Ze snění jí probudí až zaklepání. Nejdříve se lekne, že jde zase o nějakou poruchu, ale potom rychle zjistí, že je to klepání na dveře. Díky filtru vnímání není moc bytostí, které by něco takového mohly udělat. River okamžitě dveře otevře a pustí dovnitř svou společnici Hay Lin.
"Ahoj, kdy vyrazíme?" zeptá se dívka a položí batoh na zem.

12. 50 odstínů modré

5. března 2016 v 11:00 | Tým Spoilery - Time Lady |  2. série
River pohlédla na svou společnici. Missy jen seděla vedle ní a hleděla na mříže, před sebou. Rani jim dopřála malý výlet městem, který jim ukázal mnohé, ale nic užitečného, co by jim pomohlo v útěku. Město bylo jako napodobenina kdysi pyšných měst na Gallifrey, jen to bylo udělané skromnějším způsobem. Rani sice na svou stranu přilákala několik tisíc lidí, většinou to ale nebyly vyspělé národy. Nakonec se dozvěděly, že Rani město pojmenovala Gomora, několik mil od nich bylo další město, které patřilo paní Času, to se jmenovalo Sodoma.
"Co myslíš, že má v úmyslu? zeptala se Missy do ticha.